perkusista sesyjny, koncertowy     perkusista sesyjny, koncertowy perkusista sesyjny, koncertowyperkusista sesyjny, koncertowy
perkusista sesyjny, perkusista koncertowy
STR. GŁÓWNA AKTUALNOŚCI KONCERTY BIOGRAFIA DYSKOGRAFIA WSPÓŁPRACA AUDIO WIDEO GALERIA KONTAKT

KoncertyAktualności

Gewa Digital Drums

Prezentacją na Drumfest Slovakia 2022 w Pezinoku rozpocząłem współpracę jako oficjalny Artysta i Demonstrator perkusji elektronicznych firmy GEWA!! >>>


Perkusista sesyjny i koncertowy

Gewa Digital Drums

Prezentacją na Drumfest Slovakia 2022 w Pezinoku rozpocząłem współpracę jako oficjalny Artysta i Demonstrator perkusji elektronicznych firmy GEWA!!
Polskie Nagrody Perkusyjne 2018

Miło mi poinformować, że zostałem nominowany do Polskich Nagród Perkusyjnych 2018 w kategorii Osobowość Perkusyjna 2018. Zachęcam do głosowania:-)


więcej >>>


101 Polskich Perkusistów Wszrch Czasów

Jestem ogromnie zaszczycony faktem znalezienia się pośród 101 Najważniejszych Polskich Perkusistów Wszech Czasów (według magazynu Perkusista)! Więcej informacji tutaj:


więcej >>>


Warsztaty w Błażowej 25-26.02.2016.
Lekcje Indywidualne na Śląsku

Dnia 11.04.2015.będzie mozliwość wykupienia ze mną lekcji w Szkole Drumsetpro School w Chorzowie. Zapraszam;-)


więcej >>>


Integration&Groove Warsztaty Błazowa 2014

Zapraszam do uczestnictwa w 2-dniowych Warsztatach Perkusyjnych Integration & Groove Błażowa 2014. Będę miał przyjemność prowadszić zajęcia obok Petera Szendofi z Węgier oraz Karola Nabożnego. W programie również prezentacja V-drums (wraz z Peterem ). Zapraszam ! https://www.facebook.com/pages/Integration-Groove/523099321151665?fref=ts


więcej >>>


Polskie Nagrody Perkusyjne

Jest mi niezmiernie miło poinformować,że zostałem nominowany do Polskich Nagród Perkusyjnych w kategorii Edukator ! Zapraszam do głosowania ;-) Szczegóły; http://magazynperkusista.pl/polskie-nagrody-perkusyjne


więcej >>>


Justyna Steczkowska - Puchowe Kołysanki 2

20 maja 2013 ukazała się płyta Justyny Styczkowskiej \"Puchowe Kołysanki 2\" w której nagraniu miałem zaszczyt uczestniczyć. Zapraszam do słuchania !
Krzysztof Kiljański - \"Powrót\"

16 kwietnia 2013 ukazała się nowa płyta Krzysztofa Kiljańskiego - \"Powrót\", na której to miałem przyjemność grać. Zapraszam do wysłuchania !!!
Rimshot.pl

Nowy internetowy magazyn perkusyjny rimshot.pl opublikował wywiad ze mną dotyczący w głównej mierze perkusji elektronicznej.Zapraszam do lektury i oczywiście polecam portal rimshot.pl !


więcej >>>


TOP DRUMMER 08/09 2012

W numerze sierpniowo/wrześniowym 2012 magazynu Top Drummer ukazał się artykuł o moim nowym projekcie V-drums pt.; \"Roland in School\".Zapraszam do lektury!
TOP DRUMMER 02/03 2012

W numerze lutowo/marcowym 2012 magazynu Top Drummer ukazał się obszerny 4-stronicowy wywiad, który przeprowadziła ze mną Jagoda Jabłonowska.Zapraszam do lektury!
ROLAND ENDORSEMENT

Od lutego 2012 zostałem oficjalnym endorserem/demonstratorem firmy ROLAND !


więcej >>>


KRZYSZTOF KILJAŃSKI - Barwy Kofty

7 lutego 2012 ukazuje się najnowsza płyta Krzysztofa Kiljańskiego na której to mam przyjemność bębnić ! Zapraszam do słuchania !


Więcej informacji:Endorsement:


STR. GŁÓWNA AKTUALNOŚCI KONCERTY BIOGRAFIA DYSKOGRAFIA WSPÓŁPRACA AUDIO WIDEO GALERIA KONTAKT

©2011-2024 Mariusz Mocarski - perkusista sesyjny, perkusista koncertowy