perkusista sesyjny, koncertowy     perkusista sesyjny, koncertowy perkusista sesyjny, koncertowyperkusista sesyjny, koncertowy
perkusista sesyjny, perkusista koncertowy
STR. GŁÓWNA AKTUALNOŚCI KONCERTY BIOGRAFIA DYSKOGRAFIA WSPÓŁPRACA AUDIO WIDEO GALERIA KONTAKT

KoncertyAktualności

Gewa Digital Drums

Prezentacją na Drumfest Slovakia 2022 w Pezinoku rozpocząłem współpracę jako oficjalny Artysta i Demonstrator perkusji elektronicznych firmy GEWA!! >>>


Perkusista sesyjny i koncertowy

Absolwent AM im. F. Chopina w Warszawie (filia w Białymstoku ) na Wydziale Pedagogiki Instrumentalnej, a także PSJ przy PSM II st.im. F. Chopina w Warszawie. Uczestniczył w intensywnych kursach organizowanych przez prestiżowe szkoły perkusyjne: Drummers Collective w Nowym Jorku oraz Drum-Tech w Londynie.

Perkusista sesyjny, koncertujący i nagrywający z wieloma artystami reprezentującymi różne style muzyczne.
Występował m.in. z Patrycją Markowską, Krzysztofem Kiljańskim, Agnieszką Chylińską, Robertem Janowskim, Reni Jusis, Justyną Steczkowską, Katarzyną Cerekwicką, Zakopower, Bisquit, Chemią, Marysią Sadowską, Grzegorzem Markowskim, Zbigniewem Wodeckim, Haliną Frąckowiak, Krzysztofem Kasowskim, Magdą Famme, Sylwią Wiśniewską, Julita&Paula, Mikis/Wolski, Olgą Bończyk i wielu innymi...

Odnajduje się jako wykonawca również w klasyce – m.in. Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej, European Festiwal Orchester w Gstaad (Szwajcaria), Orkiestra Opery i Filharmonii Podlaskiej, Estrada Kameralna Filharmonii Narodowej oraz jazzie – m. in. Big-Band Jazz Radia p/k Zb. Namysłowskiego, Trio K. Sadowskiego, Tamara Reaven. Uczestniczył w nagraniu ponad czterdziestu płyt CD. Koncertował na festiwalach w USA, Libanie, Indiach i niemal całej Europie.

Ponadto jest aktywnym pedagogiem z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w szkolnictwie oraz z tytułem nauczyciela dyplomowanego. Jego uczniowie jako soliści bądź kameraliści nagradzani byli na ponad 40 konkursach w Polsce i za granicą, jak również podejmują już pracę jako profesjonalni perkusiści.

Od 2010 jest członkiem Towarzystwa Sztuki Perkusyjnej, które pełni funkcję polskiego oddziału Percussion Arts Society – największej na świecie organizacji perkusyjnej.
Od kilku lat współorganizuje Międzynarodowy Festiwal Perkusyjny CROSSDRUMMING w Warszawie, będąc osobą odpowiedzialną za artystów specjalizujących się w grze na zestawie perkusyjnym. Prowadzi pokazy i warsztaty perkusyjne, których odbiorcami są zarówno uczniowie, studenci, jak i nauczyciele perkusji.


W roku 2014 występował jako solista na prestiżowym XIV Międzynarodowym Festiwalu Perkusyjnym na Litwie.
Jest autorem serii artykułów edukacyjnych do Top Drummera, wywiadów z Polskimi Perkusistami Hybrydowymi do magazynu Perkusista oraz wywiadów do magazynu Rhythm! Scene.
Mariusz jest endorserem; naciągów EVANS, pałek PRO-MARK, perkusji akustycznych PEARL, perkusji elektronicznych Gewa Digital Drums.
www.mariuszmocarski.pl


Więcej informacji:Endorsement:


STR. GŁÓWNA AKTUALNOŚCI KONCERTY BIOGRAFIA DYSKOGRAFIA WSPÓŁPRACA AUDIO WIDEO GALERIA KONTAKT

©2011-2024 Mariusz Mocarski - perkusista sesyjny, perkusista koncertowy